Polijsten

Dat ik dat nog eens zou doen. Ik heb mijn haar weleens gemillimeterd gehad, als een Heugaveldtapijtje. Ook weleens iets langer, zoals een kokosmat. En als jongeling tot op mijn schouders. Ergens moet ik daar nog een foto van hebben, drie verzopen katten op een dak tijdens een montageklus waarvan eentje met haar tot op zijn schouders. En een eendenkontje, ook dat is een tijdje populair geweest. En ik heb zelfs van die kleine krulletjes gehad, op advies van mijn moeder, die zei dat dat mooi zou staan. En een spijt dat ik daarvan heb gehad, als haren op mijn hoofd!

Maar nu staat de afspraak bij kapper Koen (zonder Koen, want hij heeft zijn voet gebroken), maar bij de andere meneerkapper, die een prachtig kaal hoofd heeft, met nog mooiere baard. Zal hem vragen ook zo'n mooie baard bij mij "bij te knippen." 

Ik vind het toch wat emotioneler dan ik in eerste instantie dacht. En het is ook een soort van ritueel dat ik door een knipmeneer wil laten uitvoeren. En misschien dat hij dan ook wat tips heeft voor verzorging van het bolletje.

En de haren, die gaan mee, in een zakje. Fram heeft aangeboden die er weer met een lijmpistool op te plakken, voor als het niet meer terugkomt.

12 reacties

Echt vervelend en ik kan je emoties heel goed begrijpen . Het is echt een ding wat zo enorm zichtbaar is…. 
Goed dan je wel naar een kapper gaat. Laat je maar even verwennen met een lekkere massage.  En mevrouw Zweef mag op aaicursus.

Kan Peter niet een mooie Schotse pet voor je meenemen? 

Liefs van mij dappere jij!

Laatst bewerkt: 14/03/2025 - 18:18