22022022 een klote datum voor mij

22022022

De dag des oordeels voor mij en mijn behandeling van de PK.

Vandaag bij de Oncologie verpleegkundige en de Oncologe geweest. Bij de eerste om vragen te kunnen stellen die ik heb/had en uitleg over wat er allemaal mentaal en fysiek speelt bij mij. Op zich een goed gesprek gehad.

Toen schoof de Oncologe aan, toen werd ook mijn vrouw erbij ingebeld om het zware deel van het gesprek te horen en waar nodig aan te vullen of vragen.

Al snel kwam het op de PSA verhoging van ruim 80 naar 146 in 2 maande ondanks zware behandeling. Dit hield dus in dat ingrijpen noodzaak is.  Bestraling gaat niet omdat mijn uitzaaiingen op verschillende plaatsen in mijn lichaam zitten. 2e optie, Chemotherapie,  waren mijn vrouw en ik geen groot voorstander van omdat ik fysiek slecht ben.En 3e optie was niets doen.

In overleg met mijn vrouw en arts ter plekke besloten om dus te gaan voor Chemotherapie, Dit traject stond denk ik al klaar want 1 belletje naar de afdeling en ik kon ingepland worden op 23022022 om 11.00. 

Dus ik ga h eet traject van de Chemo  weer in net als 3 jaar terug, alleen in een slechtere fysieke toestand en hope for the best.

23e een update als ik me een beetje goed voel een de Chemo me niet gelijk zieker maakt.

Greetz Robert 😊😉

8 reacties

Jeetje Robert. Wat is dit schrikken 😱 Er is altijd een keuze in hoe verder. Maar dit voelt niet als een keuze. Snap heel goed dat jij toch weer voor de chemo gekozen hebt. Hopelijk zijn de bijwerkingen voor jou te behappen. Probeer er blanco in te gaan. Bijwerkingen kunnen iedere keer anders zijn. Ook al ben jij nu in een minder goede conditie. Probeer die conditie wel vast te houden. Door kleine porties energierijk en eiwitrijk te eten. En door een paar keer per dag iets aan beweging te doen. Kop op. Ervoor gaan. Hopelijk gaat die chemo snel aanslaan. 🤞🤞🤞Hartelijke groet Dasje 🌷🌷🌷

 

Laatst bewerkt: 23/02/2022 - 09:25

Morgen Robert,

Er is eigenlijk geen keuze als ik het zo eens lees.Moeilijk traject weer dan man. Maar wil je door gaan dan moet je wel voor de chemo gaan natuurlijk.

Heb je je al eens verdiept in cbd olie, wellicht is dat wat voor je.

In ieder geval succes met de behandeling met de chemo en wie weet helpt dat ook een beetje voor je dan.

Groeten, Evard

Laatst bewerkt: 23/02/2022 - 10:30

Vreselijk Robert!

Het leek een hele tijd lang zo goed te gaan... brrr, het monster kanker slaat weer toe. Ik snap heel goed dat je de chemo toch aandurft en hoop van ganser harte dat het wat voor je doet ook al voel je je fysiek een heel stuk minder dan de vorige keer. Gelukkig weten we dat dat niet altijd alles zegt..

Veel sterkte!
Lieve groetjes Hebe

Laatst bewerkt: 23/02/2022 - 13:12