Nooit zal ik je vergeten voor altijd in mijn ❤.

Nooit, nooit zal ik jou vergeten. 15 juli 2019 hebben we je de laatste groet gebracht. Wat een verdriet Jo, je besloot de koek is op. De pijn die je had, niet meer kunnen eten. Destijds kon ik me niet zo goed daarin verplaatsen maar nu zeker weten wel. Je hield van pittige gerechten het liefst buitenlandse kost. Helaas had je de laatste maanden van je leven zoveel pijn dat het niet meer ging. Kilos vlogen eraf.

Lieve Frans Yoeri en Mees ik hoop dat het goed gaat met jullie ondanks het verlies van je vrouw en jullie moeder. Ze vocht als een leeuwin voor jullie geluk, maar maakte zich grote zorgen voor als ze er niet meer zou zijn. Houden van is ook loslaten en dat heeft ze gedaan.

Lieve Jo je was een kanjer, een sterke vrouw. Velen hier hadden veel steun aan jou. Bedankt dat ik je heb mogen kennen. Mis je Jo

Liefs Alice ❤😘

5 reacties

Er gaat niet een dag voorbij dat ik niet aan haar denk. Wij hadden/hebben dezelfde kanker. Ook ik ga daar waarschijnlijk aan overlijden. Ook ik zal waarschijnlijk weer voor de keus staan, volgende week, hoe nu verder. Zij koos voor nog een keer de nanoknife, ik heb al een keer voor kwaliteit gekozen. De onmogelijke keus, de kinderen die er zijn, die  je eigenlijk nog zo nodig hebben, ze zullen het wel redden  zonder je maar toch. Wat een ellende en verdriet, wat een verschrikkelijke ziekte hebben wij! Ja Alice het niet kunnen eten, ik wist toen al wat het was en heb het de afgelopen keer in het ziekenhuis weer 2 dagen meegemaakt, ik ben dankbaar dat ik dat weer kan, ook nu weer! Heel veel liefs!

Laatst bewerkt: 09/08/2020 - 08:43