Wakker worden, wakker worden

Hij doet echt zijn best, maar het wil nog niet zo lukken: vroeg opstaan. Over een week stappen we weer als vrijwilligers het schip van de Zonnebloem op, en daar kan je niet tot 9.00 uur in bed blijven liggen. Theo is blij dat hij aan de slag mag als barman, maar dat betekent wel laat naar bed en op tijd uit de veren. Zijn wekker gaat al een week om 8.00 uur af om te oefenen (moet eigenlijk 7.00 uur zijn, dus hij smokkelt nog een beetje), zonder het gewenste resultaat. Hij hoort hem niet of draait zich nog even om, zodat ik hem wakker moet maken rond 9.00 uur. Dat gaat wat worden straks. Als hij maar helder genoeg is om geen ongelukjes te veroorzaken….zoals thuis. Vandaag is hij een lage taxushaag in de tuin gaan snoeien met de elektrische snoeischaar aan een lang snoer. Hij maakte niet alleen de takjes korter, maar ging ook dwars door het snoer heen. Nou is dat al vaker gebeurd, dus daar kijk ik niet meer van op. Misschien zat hij nog wel met zijn gedachten in de wolken. Gisteren ging hij genieten van het verjaardagscadeau van de kinderen: een zweefvlucht. De zweefvliegclub maakt gebruik van de landingsbanen van defensie, dus we moesten van tevoren onze persoonsgegevens doorgeven en onze rijbewijzen werden bij aankomst gecontroleerd. Er zouden 14 mensen gaan vliegen en we moesten allemaal bij elkaar blijven tot iedereen aan de beurt was geweest. Dus zaten we 3 uur lang te genieten van opstijgende en dalende vliegtuigjes, stoeltje erbij, lekkere boterhammetjes,  prima temperatuur en goed gezelschap. Theo was als laatste aan de beurt en vloog een prachtige oranje rode zonsondergang tegemoet. Het oranje snoer zal weer iets in hem hebben losgemaakt waardoor de snoeischaar ook omlaag zweefde. Nou ja, we gaan het wel zien volgende week. Aan het gesnurk naast me te horen kunnen we 8.00 uur eruit wel weer vergeten. 

 

15 reacties

Ik las je bericht en moest meteen aan De beentjes van sint Hildegard denken, waarbij Herman Finkers de heg bij de grond afzaagde. Kun je toch beter het snoer meepakken. Nog beter is accu gereedschap. Bosmaaier mee voor hem de 25ste?

Laatst bewerkt: 02/09/2025 - 06:53

Die Theo van jou, is een bron van inspiratie.
Jullie doen het toch maar.
Als er een ding is, waarvan ik op dit moment geniet, is dat, het samen dingen doen.
Heerlijk als je dat hebt, en dat hebben jullie ook.

Heel veel plezier op jullie reis, en met zijn allen, gaan jullie er iets moois van maken.

Dikke knuffels voor jullie beiden
🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂😘😘Peter

Laatst bewerkt: 02/09/2025 - 16:00

Als barman hoef je vóór 12 uur nog geen alcohol te schenken toch? Ik snap Theo wel. Jaloersmakend om je gewoon nog lekker om te draaien of Oost-Indisch doof te houden als je eigenlijk op zou moeten staan. Misschien helpt het op vol volume afspelen van onderstaand filmpje?

Alvast veel plezier op de Zonnebloem samen. 

Dikke knuffel van mij.

Liefs, Monique

Laatst bewerkt: 03/09/2025 - 09:13

Vind het dapper dat jullie weer met de Zonnebloemboot meegaan om te helpen; respect! 🫶Maar moet de barman dan echt vroeg opstaan; is dat nodig voor het 'champagne-ontbijt'?😉 Lekker, zo zweven in de lucht; goed dat jullie die leuke uitstapjes doen.

Veel plezier met de Zonnebloem!

Lieve groet, Maria

Laatst bewerkt: 05/09/2025 - 16:22

Oh ik snap dat zo ,smorgrens nog even blijven liggen 🙈

Wat geweldig een zweefvlucht 👍

Prachtig dat jullie de 🌻weer doen en bijtijds wakker gaat vast lukken helemaal als jij zingt oh wat een prachtige morgen 

 

Liefs hes🥰

Laatst bewerkt: 05/09/2025 - 19:32