De zwerfkei uit IJsland

De zwerfkei ligt naast me op het nachtkastje. Als ik ga slapen houd ik het vast. Het zwerft door bed als ik eenmaal in slaap ben. Het brengt me terug op IJsland op het strand met de straffe polaire wind, alom zwerfkeien. Eén heb ik er meegenomen. De wind die door mijn lijf heen woei, de vrijheid, de zorgeloosheid, het volledige niets van dat moment heb ik meegenomen met die kei. Het geeft troost.
Vrijdag heeft Rob een CT-scan gehad in het AVl, maandag 17 maart gesprek met oncoloog over het therapietraject, en dan? De bevestiging: terugverwijzing naar de huisarts. En in een hoekje van mijn geest een sprankje hoop: misschien tovert hij nog iets uit zijn hoge hoed? die gekke hoop ook. Deze tussenperiode voelt onwezenlijk we weten de uitslag en toch ook …. En alsof de natuur het aanvoelt het is stralend warm weer, we zijn buiten in de tuin aan het werk. Rob zet de bessenstruiken in de tuin en we hebben de peultjes gezaaid. Ik kijk ze elke dag uit de grond. Ik ben gelukkig, voel me rustig en kijk met genoegen naar mijn lief.
De zwerfkei doet haar werk, geeft me rust en houvast. Dat zal ik nog hard nodig hebben. Het ligt weer op mijn nachtkastje.
Groet José
3 reacties
Beste JAM1, ik heb zo de geschiedenis gelezen over het beloop van je man zijn ziekte,en ook over de lutetium behandeling dat jammer genoeg zijn werk niet meer doet,,,ik ben ook met de lutetium behandeling bezig en heb sinds september 4 behandelingen gehad,,, aankomende dinsdag krijg ik weer de psma pet Scan en gaan ze kijken ofdat er een volgende lutetium behandeling gelijk nodig is ofdat ze het eerst gaan uitstellen naar een periode wanneer de tumoren weer gaan groeien, bij mij daalt de psa nog steeds,,,aan deze informatie heb je natuurlijk niets aan,, maar een oncoloog van mij uit een andere ziekenhuis vroeg mij,,,"Wat na de lutetium" hij had voor mij nog een 2 behandelingen,,,,ook radioactief (Actinium ) en een immunotherapie welke is mij ook onbekend,,ik deed al eens met een studie mee (Potentia) ook een immunotherapie wat mij na 24 behandelingen ook niet meer werkte,,,ik was in principe toen uitbehandeld,,maar kwam in aanmerking voor de lutetium,,, hopelijk heb je wat aan de informatie van de Actinium
heel veel succes
Hallo ELRo,
Bedankt voor je reactie. We zullen zeker vragen naar Actinium 225. Het is nog in studiefase bij het Erasmus las ik op het internet. Volgende week maandag hebben we het gesprek met de oncoloog in het AVl. Ik zal ook vragen naar andere experimenten.
Groet José
Ik kom nu net terug van Amersfoort van de psma- pet Scan waar ik maandag de uitslag van krijg,,de Actinium waar ik het over had zou ik dan krijgen in het umcg,,,maar dit is er volgens mij ook nog niet helemaal door,,,,ik wens jullie heel veel succes in jullie verdere behandelingen 👍