Toch een MRI

Nu bijna twee maanden na de laatste radiotherapie en afbouwen en opbouwen van de dexamethason en vele slechte nachten gaan we toch voor een naar voren gehaalde MRI scan. 
De hoofdpijn is na de verhoging van de dexamethason van 2 naar 4mg over, het enige wat nu rest is ongelofelijke vermoeidheid en nog steeds de balans problemen maar ik blijf wandelen hoe vermoeiend ook, vorige week bijna elke dag 4-5 km rustig wandelend maar met zweet op de rug want het kost veel energie om in balans te blijven en constant bezig met corrigeren.

Gisteren na een week vakantie telefonisch overleg met mijn radioloog en besloten om de MRI naar voren te halen. Aanstaande maandag en dinsdagmiddag de uitslag.

Spannend: ja! Blij mee? Ja toch wel. We gaan weer spannende dagen tegemoet met de hoop dat het meevalt.

Life is now!

#doenwatkan

2 reacties