Gesloten wegens omstandigheden

De Willy's smeden  weer plannen voor een groots avontuur, een ontsnapping uit de dagelijkse sleur. Maar vrees niet, het is slechts een kortstondige expeditie, want tegen donderdag  wordt Mr Willy helaas weer de gulle sponsor van zijn medische entourage, een ware filantroop voor de witte jassen brigade.

Komende zondag zetten ze koers naar het land van tulpen en klompen, gewapend met een reisplan zo dicht als een stamppot. Hun agenda? Wandelen door de  Schoorlse Duinen en schatzoeken in kringwinkels,. Toegegeven, het is eigenlijk nog te koud en te nat voor dergelijke heldendaden. Een week later zou beter geweest zijn, tenminste toch als we de weergoden mogen geloven. Alhoewel, die kunnen ook harder liegen dan lopen.  Maar, zoals gezegd, de medische wereld zit weer vol ongeduld te wachten op donaties van Mr Willy. 

De Willy's hebben echter wel geluk . D'r zijn wel wat lotgenoten waar ze 's avonds beschutting  kunnen vinden. Genieten van een tas warme soep bij gelijkgestemde zielen  die geen koude tenen riskeren en liever binnen zitten.

Dus bereid je voor op een week van oorverdovende stilte rondom Mr Willy, een pauze in zijn symfonie van het dagelijks leven. 

Maar wees gerust, na hun korte uitstap naar het noorden zullen de nieuwe  verhalen en aanwinsten hun ronde doen.

Tot dan


 

 

12 reacties

Oh, De Schoorlse duinen! Zo indrukwekkend mooi. Er liggen daar veel voetstappen van mij uit mijn jeugd (toen ik 7-19 jaar was). Maar ook nu kom ik er zo nu en dan lekker wandelen en uitwaaien . Blijft mooi! Vooral de "blinkerts", grote, witte zanduinen aan de oostkant van de duidenrij. Zichtbaar uit de polders als blinkend witte stukken duin. Hier kan je opwandelen (echt een stevige klim; heet ook niet voor niet klimduin) en beter afdalen. Je vind ze, in ieder geval, bij Schoorl-dorp, Catrijp en Groet. Veel plezier daar!

Astrid

Laatst bewerkt: 09/02/2024 - 07:51

Ah!

Het zou mij niet verbazen als ik 's morgens bij het wakker worden twee daklozen vind in de serre. Matrasje uit de camper gesleept en zich genesteld op de warme vloer. 

En ze boffen, ik heb onlangs spotjes gemonteerd op het einde van het terras, zodat ze het trapje naar de tuin kunnen vinden. Plassen mag bij de boom. Andere dingen, ik leg wel een paar poepzakjesvan de poepies in de la van de kast.

Laatst bewerkt: 09/02/2024 - 08:12

Ah, Zweef, ouwe ritselaar van nachtelijke djemanido's

Het is met een zwaar hart dat ik je moet mededelen dat Mr Willy niet zal kunnen aanschuiven in jouw nieuw verlichte en verwarmde  exotische serre . Hoe verleidelijk dat ook klinkt, de kans is te groot dat de Willy's 's nachts uit hun bed getrommeld worden door de oerwoudgeluiden van Peter.

Mr. Willy is momenteel druk doende met het prepareren van zijn expeditie-uitrusting voor de grote trek naar het noorden. Hij is bezig met het waterdicht maken van zijn klompen en  mevr Willy met het breien van een bijpassende set wollen ondergoed – onontbeerlijk voor het overleven van de Schoorlse Duinen in deze tijd van het jaar.

Maar hij zal in geest bij je zijn, daar in de serre, en in gedachten proosten op je goede gezondheid en scherpe zin voor tuinarchitectuur. Maar lijfelijk zal hij zich voorbereiden om met windkracht tien de duinen te bedwingen of de laatste goed bewaarde geheimen van de kringloopwinkels te ontrafelen

Met een knipoog en een schouderklop vanuit de verte,
Mr Willy

Laatst bewerkt: 09/02/2024 - 09:59

Schoorlse Duinen zijn echt mooi je zult je niet vervelen! Toevallig zijn wij vorig jaar in februari een weekje daar geweest. Eerder was ik er nog nooit geweest. Het is best een uitgestrekt gebied met mooie wandelroutes. Fijne vakantie mr. Willy en je weet, slecht weer bestaat niet wel slechte kleding😁 en ik heb snel ff een foto opgezocht zodat je weet wat je te wachten staat. 😉

Met wandelgroet. Sjozef

 

Laatst bewerkt: 09/02/2024 - 15:31