NA 8 DAGEN

8 volle dagen heeft Mr Willy wat afstand genomen
8 volle dagen niets gelezen , op niets gereageerd
8 volle dagen geen blog geschreven . 

Nou , dat voelt aan als een eeuwigheid . 

Want Mr willy heeft toch zoveel lieve reacties gekregen , hier op de site ,  via pb'tjs , via whats-app , teveel om op te noemen . 

Tja , wat moet ie daarmee nu aanvangen  .

En dan komt ie dus tot de vaststelling dat ie die site nodig heeft , dat het schrijven van blogs , soms droevig , soms gek , dikwijls helemaal niet ter zake doende , voor hem een noodzaak is . Dat hij die kankerwereld , hoe droevig ook , gewoon niet kan missen.

Nu , de laatste maanden was het wel teveel . 1 blog per dag is niet houdbaar .

Dus 't zal wel een beetje minder zijn , maar volgende week is Mr Willy terug van de partij

Tot dan.

17 reacties

Och skatteke toch.. 

Ik snap je hoor! Maar jij ons missen, ach, wij missen jou ook hoor! En ja, het is hier wel 'het gaat wéér over kanker', maar toch veel belangrijker gaat het over herkenning, érkenning, medeleven, compassie, vriendschap, begrip, je ei leggen, gram spuien, samen lachen, samen huilen, 'gewoon' delen...

Weet je, ik heb vorige week uiteindelijk dan toch de links van mijn laatste twee blogs in de vriendenapp gezet. Beetje tekst erbij. Slechts één van de groep van 6 heeft gereageerd. Ik weet niet eens of de anderen de blogs gelezen hebben. 
Ik weet.. dat hoeft ook niet. Het lezen niet en het reageren niet. Maar geloof me, het doet me wél zeer! Alsof ze niet om me geven en niet hoeven te (willen) weten hoe het óók met mij gaat. Ik ben niet alleen maar die stralende lach, ik ben meer dan dat alleen!

En als jij niet meer elke dag wilt schrijven, maar wél veel te vertellen hebt, maar je de blogs gewoon langer :-)

Dikke knuffels goeike!

Laatst bewerkt: 01/12/2022 - 18:33

Iehh... nee, niet in deze vriendenapp. Ik bedoel hier een al heel lang bestaande vriendengroep waarbij mijn kanker niet lijkt te bestaan. En ik heb het er (met hen) eigenlijk nooit over, maar nu met die laatste 2 blogs wilde ik hen laten weten dat het hier met kanker niet alleen rozengeur en maneschijn is..

Ja, die ballen ... hahaha!

Laatst bewerkt: 02/12/2022 - 11:35

Lieve Hebe

Het klinkt misschien heel egocentrisch of egoïstisch , maar je hebt wel gelijk .
Als je een blog schrijft , ongeacht waarover, ongeacht of het nu is om je gevoelens van dat moment van je af schrijven  , ongeacht of het nu een minder ter zake doende brabbel of een hersenspinsel is , ergens verwacht je een waardering , een reactie , een , zoals je zegt , een delen van gevoelens. 
En als je die dan niet krijgt , dat doet pijn . 

Laatst bewerkt: 01/12/2022 - 21:53