Duitse mus

Hier vlakbij is een vakantiepark, zeer intrek bij onze oosterburen. Velen komen met de auto en sommigen met de bus. En er zijn er ook die komen vliegen. Vliegen? Jazeker!

Nu hebben deze toeristen de onhebbelijkheid van claimgedrag. Mijn Kuil, Mijn Strandstoel en die markeren ze ook als zodanig met een handdoek, dat zij daar het eerste waren. Zelfs als ze nog lang geen gebruik maken van die kuil of stoel. MIJN!

Het appartementencomplex dat ik onlangs onder de dakgoot heb opgehangen wordt nu ook geclaimd. Een strootje hangt als een handdoek in de opening. MIJN! En die mus is vaak in geen velden of wegen te zien. Vast een Duitser, alvast zijn handdoek neerleggen.

9 reacties

Ben jij dan ook altijd zo nieuwsgierig naar hoe dat er daar van binnen aan toe gaat, Zweef? Ik vind die beelden van die vogelkasten van Natuurmonumenten met camera’s die je online kunt volgen ook altijd zo tof om te zien.

Plopt er nog ergens een gedachte in mijn hoofd omhoog: misschien ook een heerlijk verstopplekje voor šŸ€šŸ˜. Die past vast ook door dat gaatje😁.

Fijne zonnige donderdag daar!

liefs Bianca

 

Laatst bewerkt: 21/04/2022 - 08:46

Hmmm zo had ik het nog niet bekeken, Zweef. Ben ik dus ineens een gluurder gewordenšŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚. 
 

Ik las net Willy z’n blog ja, die had dus ook dat idee bij jouw mooie vogelkastje gekregen😁. Kunnen ratten niet tegen een muur omhoog lopen dan?šŸ¤” Jij weet er inmiddels vast alles van, bent een echte kenner geworden denk ik. Helaas geen vrijwillige keuzešŸ™ˆ.

Laatst bewerkt: 21/04/2022 - 09:27

De bruine rat die in deze waterrijke contreien voorkomt is niet zo'n beste klimmer. De zwarte rat kan inderdaad tegen muren opklimmen, die komt meer voor in Brabant en ik hoop ook bij Willy. Ik gun hem ook een lolletje. Maar doordat het kastje voor de muur hangt, moet de rat een stukje ondersteboven passeren en dat lukt niet.

Laatst bewerkt: 21/04/2022 - 09:52