Amor vincit omnia.

Blog 244.

Ik heb niet de gedachte gehad om opnieuw te schrijven, ware het niet dat er iets heeft plaatsgevonden. Het was de derde of vierde januarie jongstleden dat ik langs Joke ging.. Dus een paar dagen voor ik mijn vorige blog plaatste. 

Iemand had een prachtige verentooi om Jokes gedenkplaat gebonden. Dat moet een bekende zijn geweest. Iemand die weet wat veren voor ons betekenden en voor mij nog steeds. Ik was in de veronderstelling dat het door een van de kinderen was gedaan. Nu, half maart, weet ik nog steeds niet wie mij aangenaam verrast heeft. 

Dus, wie o wie heeft mij erg blij gemaakt. Heel veel dank daarvoor. Ik hoop zo erachter te komen. Nooit zit ik op Facebook, maar heb gisteren op Jokes pagina een soortgelijke oproep geplaatst om antwoord te krijgen. Mocht iemand iets weten, ik hoor het graag. 

Liefs, Tom. 

5 reacties