Controle bij pc 10mnd na 6e AFT, 6mnd na 2e tattoo

Ik zag net dat ik geen blog had geschreven na de tweede keer tepeltattoo, die was op 20 maart (dus half jaar geleden). Ik wil daar nog wel over delen dat ik het fantastisch vind wat Sophie heeft gedaan en ik daar erg tevreden over ben.

Minder tevreden ben ik over de lelijke deuken en intrekkingen, het volumeverschil en de flapjes. Gisteren was ik op controle bij mijn pc. Ze zag dit zelf ook zo. Naast de dogears corrigeren aan beide kanten komt er ook nog een vulling aan de lelijke rechter-onderkant. Ze vroeg zich wederom af waar ze het vet vandaan zou moeten halen, wat mij duideljk leek: van mijn buik. Daar was ze niet heel enthousiast over, ze wil voorkant bovenbenen. Daar zit volgens mij geen vet in de weg. Nouja, ze heeft genoteerd bij voorkeur uit buik flanken, als daar te weinig te oogsten valt dan toch van bovenbenen. Ik moet al mijn drukpakken en broeken voor de zekerheid maar meenemen.

Als experiment ga ik deze komende operatie niet onder narcose, maar onder sedatie. Dat klonk prima in mijn oren, met narcose heb ik tenslotte niet heel fijne ervaringen, en ik vind 7x narcose al veel, dus blij dat dat de 8e keer niet hoeft. Overigens blijven de leefregels voor herstel hetzelfde.  Nu afwachten wanneer dit plaats kan vinden. Misschien eind oktober, dat hoop ik. 

Na deze afspraak ook nog een controle bij de vs, in het kader van de EVE-trial zijn er weer 2D en vectra-foto's gemaakt. Zij vroeg hoe het bij de pc was en snapte onmiddellijk wat er gecorrigeerd gaat worden, 'want dat was ook op de foto duidelijk te zien'. Dat geeft een dubbel gevoel: het is dus echt lelijk, ik verbeeld me dat niet vs, het is dus nog steeds niet klaar.

 

 

2 reacties

Hoi Wendy,

Overmorgen heb ik m’n eerste Lipofilling, dus ik lees met grote interesse jouw ervaringen. Nu ben ik vooral druk met de pomp en de frustratie is herkenbaar. Er staan blaren op mn huid en een volgende keer wil ik dit niet meer. Het is ook niet meer verplicht. Ook bij mij is gesproken over sedatie ipv narcose, maar wat het nú uiteindelijk gaat worden weet ik niet. 
Ik ben zo benieuwd hoe pijnlijk het is en of er al resultaat is. De pomp doet zeker wel iets, dat zie ik wel, maar het is echt afzien en een beperking. 
Zou je het weer allemaal gedaan hebben met de kennis van nu?

Jouw ervaringen zoals de vet bobbeltjes worden nu in het voortraject wel besproken, behalve alle middelen tegen de pijn en narigheid van de pomp. 
Dankjewel voor je blog.

Laatst bewerkt: 22/09/2026 - 10:56

Ach, wat naar dat je dit moet meemaken. Heel veel sterkte morgen, al vond ik zelf die cups erger dan de operatie. Het resultaat na de eerste keren vond ik erg, erg tegenvallen.

Toch zou ik ook met de kennis van nu zeker weer voor deze vorm van reconstructie kiezen. Ik heb volgende maand mijn (hopelijk) laatste operatie, en heb goede hoop dat het resultaat dan acceptabel zal zijn.


Als je meer wilt weten mag je wel een pb sturen

Laatst bewerkt: 23/09/2026 - 20:28