Heftig weekje achter de rug
Goed, ben dus begonnen met oedeem therapie en de therapeute zegt tegen me, ik van aan de rechterborst (de goede verkleinde) tweede harde schijven in de borst. Ik adviseer om het te laten controleren, zodat je zeker weet dat er niets aan de hand is.
Dus ik gelijk ''s middags de mammapoli gebeld en ik kon gelukkig woensdag al terecht bij een mamma care specialiste, Die onderzocht me, en zei dat ze zou overleggen met de radioloog, die helaas in gesprek was. Dus gingen we naar huis en ik zou vrijdag gebeld worden worden. Dus de dag na Hemelvaart was ik bezig met mijn Beweeg je fit programma en ik kreeg het beloofde telefoontje. De mamma care verpleegkundige informeerde me dat het naar alle waarschijnlijkheid om littekenweefsel gaat, maar om er zeker van te zijn, werd voorgesteld om die middag nog een echografie te maken om me gerust te stellen. Dus zo gezegd zo gedaan, de radioloog bevestigde dat het inderdaad littekenweefsel is. Dus we gaan weer vrolijk verder.
2 reacties
Dat was even schrikken Wilma. Maar fijn dat je zo snel terecht kon in het ziekenhuis.
Gelukkig littekenweefsel ook vervelend.
Liefs Alice ❤
Het zit aan de binnenkant, dus ik merk er tot nog toe weinig van. En met Scarban ben ik erg blij, de littekens worden kleiner en minder groot op mijn borst.
Groetjes