3 weken na de operatie! ✌️
Inmiddels zijn we 3 weken verder na de operatie.
Het herstel verloopt voorspoedig, ik heb er weinig pijn aan, doe de oefeningen die ik mee heb gekregen elke dag, en kom elke dag een stukje verder met bewegingen. Op geleidde van pijn je ding doen. Wel uitkijken met niet te zwaar tillen en huishoudelijk werk. Dat is dan maar even zo. Je bent wel geneigd te snel teveel te willen doen. Zit ook in mij haha !
De oefeningen de ‘rek’ opzoeken, even vasthouden en loslaten.
Onder de arm; de oksel, onder de oksel, en de gedeelte arm voelt alles nog wel compleet doof, en het voelt als schuurpapier, zal met de tijd hoop ik wel wat beterder worden, anders zou ik dit niet prettig vinden. 🤓 ook zit er nog vocht, zou ook nog wel even zo zijn.
het hartenkussen is wel prettig er af en toe onder te hebben.
Het doet me goed dat ik weer wat meer energie heb, lekker kan wandelen, en hier mijn gedachtes even op de loop kan laten, mentaal is dit ook prettig. What a hell of a ride is it.
(Moet weer denken aan de zuster in de avonddienst na de operatie. Je hebt een berg beklommen, en staat nu net iets over de bult heen, nu nog afwandelen, vond dat zo mooi gezegd! )
Ik heb 4 augustus goed nieuws gehad, de klieren die eruit gehaald zijn zijn bekeken, en ik ben ‘schoon’ verklaard. Wat een geweldig goed nieuws 🥰
‘1’ loszwervende kankercel zit er nog, het is ‘iets’ of niets en dit hoort bij het niets. Het moet alleen wel vermeld worden.
De pleister kan blijven zitten, en er werd aangegeven met 2-3 weken haal
Hem er maar af, gaat ook wel losser zitten dan, dit klopte ook en heb hem eraf gehaald naar 2 weken. De wond ziet er heel netjes uit.
Er zit rondom het gebied nog wel wat vocht, maar ook dit is logisch. Binnen kort maar eens een oncologische fysio mee laten kijken.
Wel vond ik het lastig te zien voor de spiegel (wond) slik
Inmiddels zijn we met de prednison ook af aan het bouwen, mijn waardes van de lever zijn zo goed als genormaliseerd, ook goed nieuws. Zit nu op 20mg prednison.
Wat een vieze rottroep is dat, wil er het liefst zo snel mogelijk vanaf. Vocht, vreetbuien, opgeblazen. Bah, niks waard.
Vind het ook vreselijk om naar mezelf te kijken, maargoed tis maar even zo. Tis nie aans.
Heb niet altijd de zin om erover te praten.
Merk dat ik een beetje ‘kanker moe’ ben ofzo.
Wil gewoon even ‘normaal’ zijn,
Even ‘pauze’ voor de volgende van de to list word afgestreept.
- bestraling
Halloooo ruimte in mijn hoofd, en allerlei vragen die rondspoken hierover.
Binnenkort hier een oproep voor voor gesprek, en dan zal dit ook ingepland gaan worden. To be continued
We zijn gewoon al 8 maanden onderweg 💪
Met bergen en dalen doen we het toch maar even, trots op mezelf!
2 reacties
Wat goed. Wat een goed nieuws. Sterkte 🍀
Hej Lynn,
wat een goed nieuws! Ben heel erg blij voor jou!
Ook herken ik me heel erg in wat je allemaal schrijft: het "rekken" bij de oefeningen, het stap per stap bekijken, de ruimte voor nieuwe vragen en gedachten in je hoofd, het "moe" zijn... ik snap het allemaal. Zo normaal ook..
Wat ben je een ongelofelijke sterke vrouw! Ik duim dat je herstel zo spoedig en pijnloos mogelijk verloopt!
Dikke knuffel