Bericht van de pagina van Wensenambulance Noordholland (18-11-2025)
Vandaag mochten wij, Pien, Rob & Tess, Milena en haar dochters ophalen voor een bijzonder wens. Bij aankomst in het ziekenhuis zat Milena ons met smart op te wachten op de rand van haar ziekenhuisbed. Na 4 weken voor het eerst naar buiten, wat voor jas trek je dan aan? Het werd een heerlijk warme winterjas.
Omdat Milena later, door haar ziekte, niet bij de bruiloft van haar dochters Zal kunnen zijn wilde ze samen met de belangrijkste vrouwen om haar heen bruidsjurken passen. Ze hebben de mooiste jurken van Bruidsmodezaak Van Os in Alkmaar gepast. Een verdrietig en mooi moment met uiteindelijk zelfs een grote glimlach bij haar jongste dochter omdat ze haar droomjurk had gevonden.
Na het maken van prachtige foto’s in verschillende jurken vertrokken we richting Egmond aan zee. Zelfs de hagel hielt ons niet tegen. In de strandtent was de rest van de familie aangeschoven voor een heerlijke lunch.
Met een voldaan gevoel gingen wij terug naar het ziekenhuis waar wij afscheid namen van Milena en haar gezin. Wij zijn blij dat wij haar bij deze mooie dag mochten helpen.
2 reacties
Geweldig dat dit op je pad heeft kunnen komen ❤️. De dochters, daar heb jij de hand in gehad, de Wensambulance, wat een kanjers.
Ik ben zo blij voor jullie, gewoon deze heel speciale dag, dat vergeet je nooit meer.
En ik ben ook trots op jullie, voor alles wat je doet.
In een woord geweldig
🐻🐻🐻🐻🐻🐻🐻😘😘Peter