Enkeltje Amsterdam->Gent

Nee niet op de Zonnebloem maar op De Spyder t tankschip waar mn zoon schipper is en ondergetekende ook weer even en dus bijgeschreven in het vaartijdenboek...schipper Martin want yep ooit eind jaren tachtig, als broekie, mijn rijnpatent behaald en de Rijn, Moesel, Neckar en Main bevaren naast het zogenaamde ARA gebied: Amsterdam, Rotterdam, Antwerpen. Varend op de meest luxe containerschepen 24 uur per dag. Ik voelde me als God in Frankrijk.
Heerlijk met een snelheid van 15 km per uur de omliggende bebouwing en de uiterwaarden bewonderen langs het Amsterdam Rijnkanaal, de Lek, de Noord, de Dordse kil, het Hollands diep, de Ooster- en de Westerschelde.
En is het dan inspannend dat varen/sturen....nou nee niet echt, deed ik t zelf nog met de hand aan een pookje heb je tegenwoordig AES met Trackpilot...navigeren op de GPS systemen.
Uiteraard wel de ogen op t water want volledige integratie dat de track pilot ook rekening houdt met tegemoetkomende of oplopende scheepvaart is er nog niet bij.
Wat is dit genieten.Ik voel me weer even als God in Frankrijk. HEERLIJK.
4 september de volgende ct scan...afgezien van soms wat zwak of vermoeid voelen en neuropathie aan handen en voeten, voel ik me niet ziek. Voelt meer als lichamelijke ongemakken.
Inmiddels volg ik behandeling naast de medische wetenschap ook de behandeling van oosterse geneeswijze maar dan niet bij een chinese-, maar taiwanese arts. Want kruiden uit China is een no go net als voedsel omdat er een grote kans is op vervuiling met zware metalen of pesticiden.
Kruidenmengsel, drankjes en mijn eerste acupunctuur die zelfs vrijwel dezelfde dag al verlichting gaf aan de neuropathie.
Nee ze draaien er niet op heen: " kanker genezen we niet, wel zijn we in staat het immuunsysteem te versterken en specifieke klachten te behandelen".
Heb er zelfs een beetje geloof in. Zo enthousiast men is bij het diagnosticeren en het behandelen maakt me bijna vrolijk. Dat is al een winst ansich.
7 reacties
Prachtige beelden van daar op het water! Ik kan me levendig inbeelden dat je je dan supergoed voelt en de koning te rijk!
En een goed gevoel... dat maakt je gezondheid toch ook een stuk sterker he.
Heerlijk!
Super interessant je ervaringen met de kruidenmengsels! Ik ben daar wel benieuwd naar. Ook mooi hoe ze zeggen dat ze je niet beter maken, maar wel ondersteunen. Dat vind ik zo mooi van regulier gecombineerd met 'alternatief' ze kunnen elkaar wel ondersteunen!
Ik vertelde de Taiwanese arts dat ik tegen de oncoloog, dietist en suiker verpleegkundige had gezegd dat ik gewoon lekker los ga met lekker vet eten, gebak, roken, snoepen etc ze allemaal zeggen: je zit in je palliatieve fase dus geniet ervan!
De Taiwanese arts haar reactie was:
" dus ergens heeft men je al opgegeven"
Daarnaast legden ze een link naar de corona vaccinaties en dat dit soms je immuunsysteem in de war gooit. Dat ze dit daarom wilde zuiveren en versterken. Uitdrukkelijk erbij vermeldde dat die vaccinaties natuurlijk heel belangrijk zijn.
Ook is de sfeer echt anders. Inwendig lach ik me rot als ik in de wachtkamer zit en vanachter t kamertje met de arts en haar patiente allemaal geschaterlach hoor.
We werden doorverwezen nav een verhaal van iemand die vanuit t ziekenhuis werd terugverwezen naar de huisarts omdat er geen behandeling meer voor haar kanker was (terminaal) en dat haar kanker nu nog steeds onder controle is.
De taiwanese arts zei heel duidelijk. Dat klopt, soms lukt ons dat maar het komt zeker ook voor dat t niet lukt.
Persoonlijk heb ik weinig met grote claims over genezing. Gisteren kreeg ik weer een link doorgestuurd dat t verhaal is dat boj 1 workout per dag je kankergroei verminderd. Kan me daar rot aan ergeren en t wordt vervolgens massaal gepromoot op facebook. Grrrr
Geloof wel in dat een gezonde levensstijl (zonder te overdrijven) en je lichaam in balans krijgen in ieder geval positieve prikkel heeft op je mindset oid.
T consult kost 10 euro en de kruiden en drankjes circa 60 euro per week. Acupunctuur 47,50 per keer.
Op zich vond ik de prijzen meevallen maar bij 2 wekelijkse consulten en aanpassing van kuren loopt het wel op richting 300 euro per maand.
Nog niet gevraagd welke kruidenmix men gebruikt. Misschien een volgende keer. Alleen de sfeer en t enthousiasme vind ik al een belevenis op zich.
De procedure is tijdens consult dat je polsslagaderen worde gevoeld en vragen stelt. Vervolgens moet je je tong uitstekend en wordt er geconcludeerd wat ze denkt dat verstandig is om te gaan innemen.
Tot nu toe (2x geweest) Heb ik nog geen toelichting of uitleg gevraagd waarom ze wat op welke manier bepaald.
Ben benieuwd of t een positieve impact heeft op de remming van een evt groei van de kankercellen en daar hebben we toch de medische wetenschap voor nodig.
https://www.taipeiacu.nl/
Mis bij de aansluitnummers de BIG registratie š¤
Zweef
10521 (registratienummer DS club)
Big registratie ken ik vanuit mijn werk maar geen idee of dat een vereiste is bij alternatieve geneeswijzen. Een vermelding ervan schept meer vertrouwen maar tegelijkertijd relatief.
Hoe het dan ook is vooralsnog de neuropathie in de handen wat verlicht meer gevoel terug) maar de voeten verergerd.
Volgende x ga ik daar wat meer op inzoomen hoe ze daar tegen aan kijken.
Doe je goed schipper!
Ik heb zooo genoten. Heb altijd al wat met water gehad. 25 jaar op een stalen woonschip gewoond in de Amstel. 6 maanden gewoond in westzaan aan het water...het is zo relaxt.
Helaas heeft mn zoon enkel korte reizen in Gent en af en toe naar Amsterdam, maar ik zou graag nog een dagenlange reis naar Basel oid maken.
Jaaaa een reisje langs de Rijn Rijn Rijn:-)
Ps dat perkament gevoel van de neuropathie onder de voeten wordt bij mij steeds meer wennen met lopen.
Ga eens vragen of bij de volgende acupunctuur ze die naalden er wat dieper in rammen:-(