Een berg blijft een berg

Was er de hoop dat de berg opwandelen de komende tijd wat makkelijker zou worden blijft de berg op toch een beproeving.

Lichte hoop op iets meer fysiek aansterken, in gewicht aankomen en weer wat ontspannen onderweg kunnen zijn.

Met de enigzins positieve ct scan dat er nauwelijks groei van de metastasen was, was er ook de ontstoken dunnen darm dus dexamethason erin.

Met dit middel stijgen mn bloedsuikerwaarden dermate (20 tot 35)  dat moest ik 3 dagen geleden kortdurende insuline spuiten 3x daags dit wijzigt naar 6x. 3x voor de maaltijd en 3x 2 uur na.

Daarbij nu ook de langdurige insuline erbij

Maw het meet- en behandelsysteem wordt bijna een dagtaak en fysiek met die wisselende waardes voel ik me wat vaker niet lekker of op mijn gemak.

Fijne bijkomstigheid ik mag zonder dat t geld kost aan het Libre bloedsuikerwaarde meetsysteem.

Niks meer prikken, maar het uitlezen van de app. Halleluja!

Welliswaar gaat de planning en organisatie me goed af (nog geen chemobrein daarin) maar knipt het je hele dag op in kleine doelen die behaald moeten worden.

Mentaal voel ik me oke maar zoek wel naar een soort daginvulling.

Mogelijk wordt het weer boeken lezen, podcasts luisteren of bingewatchen.

Vwb dat laatste als iemand een goede serie weet....

Graag en dank je wel

2 reacties

Beste Nito 

Jij bent gewoon 24/7 in dienst van jezelf .

Ik heb laatst een podcast geluisterd op spotify ..Op zoek naar Marlotte .en ja op netflix vind je alles al blijft voor mij Outlander favorite 

Sterkte met alles Hes 🤗

Laatst bewerkt: 18/11/2025 - 11:06