Andere soort Countdown
Vanavond weer moeten braken. Helaas kwam het weinige avondeten ook mee.
Woog ik 2 weken geleden nog 66 kilo (waarschijnlijk door de oedeem in de voeten).
Dacht ik laat ik nog een keer meten het gewicht...
59,7 kilo
Dat was mijn gewicht als student in topconditie.
Nou die topconditie is ergens de afgelopen tijd afgevallen.
Afgelopen vrijdag zou de scenarts bellen voor een second opinion afspraak inzake euthanasie.
Die belde dus niet.
Hopelijk maandag anders ga ik druk op de ketel zetten. Want waar 20 januari voor mijn gevoel erg snel voelde als datum voor euthanasie, heb ik nu zoiets met het gewichtsverlies en weinig eten dat ik ervoor moet zorgen dat vandaar uit geen problemen ontstaan die de wilsbekwaamheid/bewustzijn mogelijk in de weg gaan zitten.
Ben zo langzamerhand wel toe aan oneindige rust.
Morgenochtend maar een tosti met curry naar binnen werken....
Wie weet zet dat nog enige zoden aan de dijk.
En ja ik weet: eiwitten eiwitten eiwitten.
Die komen mijn neus uit:-)
7 reacties
Nou, beter dat de eiwitten je neus uitkomen, dan dat je ze moet uitbraken.
Hopelijk geniet je van de toast.
en voor het overige, tja .... ❤️
Heb mij nooit zo aangenaam gevoeld als de cola mijn neus uit kwam. Ik ga mij hier vandaag een voorstelling van maken.
Ik heb mij ook weleens afgevraagd of oedeem extra gewicht brengt, maar ik twijfel daaraan. Mijn linkerbeen heeft zich daar wispelturig in gedragen, maar tussen gigadik over dik een meter en weer normaal zat bij de metingen geen verschil.
Nou kan een mens lang zonder eten, maar lang niet eten geeft weer andere narigheid en het zou toch zonde zijn als dat je laatste momenten zou verpesten.
Zou ook niet goed zijn voor de statistieken. Nee, nee, niet overleden door kanker, maar door uithongering.
Morgen bellen, peper in zijn reet!
Lieve Martin,
Zoals Zweef al zegt: morgenochtend direct bellen. Dit kan toch niet dat een scenarts de belafspraak niet nakomt. Jij moet de regie hebben en kunnen houden.
Liefs, Monique
Voor zulke belangrijke dingen maak je als arts tijd, punt. Geen excuses. Jaag maar wat achter hem aan! Eiwitten... het is oh zo moeilijk er genoeg binnen te krijgen en dat ze je dan de neus uitkomen, is begrijpelijk. Maar zo veel afvallen jom, dat maakt me nog meer bezorgd! Ik heb je hier heel erg graag maar dat afzien is ellendig.
Mag ik je effe vasthouden?
De eiwitten komen je neus uit ,zo begrijpelijk ,hoop dat de tosti met curry erin bleef🙏
Sterkte voor morgen en ik zal duimen dat de arts je morgen belt🕯🤞
Sterkte!!!!