Bewust in het rood...

Update 24 februari 2025
En soms zijn er momenten dat ik bewust in het 'rood' ga...
Afgelopen week was zo een moment. M'n schoonmoeder overleed😔🙏🏻.
Alles liep anders dan anders. Het was redelijk onverwacht, er was emotie, regelwerk, afstemming met elkaar en het belangrijkste, het was een fijn en warm afscheid. We zijn dankbaar dat alles is gegaan, zoals het is gegaan...
We hadden dit weekend, eigenlijk al een te volle agenda. Soms komt alles tegelijk...
Het was vrij snel duidelijk dat dit programma niet paste bij mijn energiepotje, dus heb ik keuzes moeten maken.
Gelukkig hadden we die week een fijne slaapplek in Naaldwijk, heb ik afspraken afgezegd, echt m'n rust wel gepakt, maar leefde ik ook op adrenaline. Wat betekende dat ik soms bewust ben doorgegaan, terwijl ik in het 'rood' stond. Wetende dat er een moment zou komen dat ik de rekening hiervoor gepresenteerd zou krijgen☺️.
Dus voor de week erna bijna niets gepland.
En ik kreeg de rekening...
Keelpijn, hoesten, stem weg en vooral heel veel geslapen! Ik heb het over me heen laten komen en tegelijkertijd heb ik ook in rust genoten van het zonnetje, de lente in onze tuin en zelfs in het bos een hertje gezien. 😍
Moraal van het verhaal:
Soms bewust even in het 'rood' staan is prima, mits je je bewust bent van de gevolgen en daarop anticipeert.
Met hulp van mijn directe omgeving, vallen en opstaan heb ik dit afgelopen jaren geleerd. Ik kan lang niet alles meer, maar dit inmiddels wel🙃
Liefs Esther💕
Oh ja... ik zou het bijna vergeten, m'n scans en bloeduitslagen van januari waren👌.
6 reacties
Een ingrijpende gebeurtenis, een aangrijpend verhaal, en een moraal.
Ik ben trots op je, je doet het toch maar allemaal, en je moment van rust is je echt gegund.
Prachtige foto's
Liefs 🫂🫂🫂🫂😘Peter
Tnx Peter💕
Lieve Es,
Gecondoleerd met je schoonmoeder. Top dat je zo goed voor jezelf zorgt. Even in het rood moet soms, maar extra bijtanktijd pakken brengt je weer in balans. Fijn dat je goede scan- en bloeduitslagen had.
Liefs, Monique
Tnx Monique💕
He lieve Esther,
Aller eerst gecondoleerd met het verlies van jouw schoonmoeder. Dat zijn gebeurtenissen die er in hakken, zeker als het onverwachts is. Dat kost idd heeeeeel veeeeeel energie, maar super dat jij er zo mer omgaat.
Ook ik heb dit geleerd dat de consequenties er dan ook mogen zijn, je daarna moet acteren. Je rust nemen, maar vooral toelaten,
Maar met zo’n tuin moet dit toch goed komen, dat is mindfullness. Kan ik ook zo van genieten. De vogels de eekhoorns 🐿️ dat is zo’n goed medicijn.
Heel veel liefs 🫶🏼
Precies dat Patrich💕