Het Groot Smoelenboek, rev 1
Vorige week had ik het Groot Smoelenboek de wereld in gegooid.
Een boek met koppen. Letterlijk.
Dit weekend heb ik er nog wat aan verder gesleuteld. Bloggen deed ik niet — maar over dat Smoelenboek had ik aan Mevr willy niets beloofd. Dus ja 😇
Intussen hebben tweeëndertig kankerlijers er een plek gekregen, netjes in karikatuur gegoten, met een rafelrandje en een naambandje.
Een exclusieve orde, dus. Je komt er niet zomaar in: minimum drie scans, twee behandelingen en een enigszins morbide gevoel voor humor zijn vereist.
Al mag “partner van” ook.
Maar goed. Hoe meer zielen, hoe meer vreugde.
En vooral: hoe dikker het boek wordt, hoe sterker ik het gevoel krijg dat ik iets aan het bouwen ben dat groter is dan mijn geheugen nog aankan — en dat is tegenwoordig geen geringe verdienste.
Dus bij deze, plechtig en zonder kleine lettertjes:
wie zichzelf ook vereeuwigd wil zien tussen deze verzameling doorzetters, pechvogels en levenskunstenaars met een licht defect lijf, geeft maar een seintje.
Plaats genoeg.
En tussen twee ziekenhuisafspraken door heb ik voorlopig nog tijd zat.
14 reacties
Mooi. Leuke, grappige foto's. Alleen al in die foto's zit morbide humor. Mensen met allemaal dezelfde soort ernstige aandoening (K) of hun partners. Die helaas ook meegaan in het kankerverhaal.
Marc.👍👍
En daarom moeten we ons af en toe niet zo serieus blijven nemen en vooral blijven lachen..... want een dag niet gelachen....
Ik wilde al bijna schrijven dat je mij dan moest schrappen, omdat ik niet voldoe aan de vereisten. Maar dat kleine zinnetje, "al mag partner van ook", zorgde er meteen weer voor dat ik me toch onderdeel voel van deze groep kankerlijers. Dank je wel Willy!
Haha, ik voldoe ook niet aan de eisen, heb nog geen ziekenhuisbehandelingen gehad enzo, maar wel trots dat ik in dit bijzondere rijtje mag plaats nemen. Ik zou zeggen, lekker aansluiten dus voor iedereen, want humor kunnen we in deze tijden eerder te weinig dan te veel hebben
Aks je wil kan Milou er ook bij hoor. Die hoort erbij onder hoofding nabestaande. (❤️😢)
Ah wat leuk! Ik zal eens kijken of ik een normale foto van haar kan vinden. 😅 Ik app het je zo!
Plek voor een knuffelbeer?
Prachtige foto van mij :)
Ja hé.😂😂
Wat heerlijk om al die mooie, bekende en minder bekende koppen te zien. Er Zweeft ook iets onzichtbaars boven ❤️
Zo leuk vind ik dit 🙏🤗
Ooooh wat een feest om naar te kijken. Trots dat ik hierbij mag horen. Trots op ons
In het smoelenboek van Mr. Willy..... een hele eer 🤗.... als naaste.
Wat mooi!!
Prachtig en een eer om er in te mogen staan 🥰