Eerste opname 27-12-24

Ik Na de diagnose Longkanker op 23-12-24 en de punctie en biopt afgenomen te hebben, 24-12-24 naar huisgegaan, 1ste kerstdag is altijd bij ons, en dat ging goed, wel wat meer emotioneel 25-12, maar ik werd ontzien, ik moest rust houden, was erg lief ☺️
2de kerstdag liep even wat anders, kreeg erg veel hoestaanvallen en pijn onder / op en op borstkast werd steeds erger, dus richting huis, we waren deze dag bij mijn zwager Harrie
Eenmaal thuis. Het ging slechter, dus ik zou 27-12 gaan bellen. Wederom naar de spoed, nu vanwege de pijnklachten, en werd dus wederom opgenomen. Prioriteit lag deze x bij de pijnbestrijding.
Ze zijn gestart met oxycodon, maar die hadden te weing effect op de pijn, vandaar de stap naar Fentanyl pleister, in korte tijd opgehoogd naar uiteindelijk 75 microg/uur.
Streven was ontslag voor 30 dec 2024. We hadden een huisje gehuurd met jongste dochter en de tweeling .
Is uiteindelijk ook gebeurd, op 29-12-24 werd ik ontslagen uit ziekenhuis. En we mocht paar dagen weg.
Op naar Velp