Amor vincit omnia

Blog 174 ???......??? Van alle uitslagen werd dit het minst verwacht. Alle klamme handen en onrustbenen van de afgelopen week zijn in een klap weg. Nu hebben we een ???huh??? gevoel. We hebben veel besproken, mogelijkheden en wensen aangedragen, maar weten eigenlijk nog niets. Joke moet weer een onderzoekstraject in, de biopt gaf namelijk geen goed beeld. Mogelijk was het littekenweefsel, of iets wat er zou zijn vanwege de osteoporose, maar kanker was het mogelijk ook niet. Maar er wordt niet over één nacht ijs geschaatst, het dooit tenslotte verschrikkelijk. Er zal opnieuw geprikt en gewroet moeten worden, maar dit keer ook in de buikholte. Borst of darmkanker behoeven een eigen aanpak. Is het borst, dan krijgt Joke een hormoontherapie, darmkanker krijgt een chemo. Dat gekke gevoel maakt dat we er luchtig over praten......alsof het om een permanentje bij de kapper om de hoek gaat. Het niet weten of er in de botten kanker zit gaf ons dus een vreemd gevoel. We gaan nog steeds uit van het zwaarste, want er is echt wel iets gevonden. Maar..... er is ineens een splinterje licht in de verte. Het gekke gevoel is ook een soort gevoel van een kansje gekregen te hebben. Een heel klein kansje op beheersbaarheid van de kanker.

14 reacties

Hoi Kikke en Mieke. We gaan voor beheersbaarheid, want kankervrij is Joke niet. Wat dat betreft zijn alle deuren al gesloten. Maar wij duimen ook. Duimen dat er goede behandeltrajecten zijn. We zijn al zover dat we onze somberheid van ons hebben afgeschud. We zien de zon alweer, maar hopen met goede behandelingen nog vele hete zomers mee te mogen verzuchten. XX Joke en Tom 🌡☀️☀️☀️.
Laatst bewerkt: 24/07/2018 - 20:29
Lieve Frie, dat is nou precies wat wij al jaren meemaken. Een woordje, een gesprek, een lied.....er is altijd wel iets wat ons optilt. Waar we moed en kracht uit putten. Jouw moeders wijsheid houden wij heel stevig vast. XX Joke en Tom
Laatst bewerkt: 24/07/2018 - 21:32