Laag pitje

Lekker rustig weekeinde gehad. Zondag een ritje op de chopper gemaakt, en dat was heerlijk. De wind langs het gezicht geeft je een beetje het gevoel van vrijheid. Hoewel ik zonder die wind net zo vrij ben. 😉

Gisteren nog even naar het ziekenhuis geweest voor een gesprekje met de oncologisch verpleegkundige. Beenmerg werkt momenteel als een bezetene bij mij, want de waarde van de bloedplaatjes was nu zelfs een beetje hoog. Verder gaat alles, op één ding na, prima.
Eten gaat weer zoals voor de klachten. Pijn? Welke pijn? Alleen de energie is nog steeds laag. Het gaat wel iedere keer iets beter, maar in mijn ogen toch te langzaam.

Gistermiddag ook nog even achter de slijpmachine gekropen, en dat was lekker. Ik was nog met een steen bezig, welk ik nu van de week af wil maken. Verder gaat alles lekker hier in Apeldoorn. We pruttelen gewoon door, en hebben zin in onze midweek Terschelling.

Vandaag gehoord dat, in mijn ogen, bij Amerika de kanker weer is teruggekomen. Nu maar hopen dat ze daar voor de komende vier jaar een goede therapie omheen bedenken om te voorkomen dat het niet over het hele land uitzaait.

Ga ervan uit dat de blogs wat minder gaan verschijnen. Ik kan natuurlijk met regelmaat onzin verhalen plaatsen, maar daar zitten er maar weinig op te wachten. Zodra er wat te melden valt, zal ik dat zeker doen.

Geniet van de dag en van het leven.

6 reacties