Wat te doen vandaag

Dit wordt een moeilijke vandaag. De eerste keer sta ik op met die vraag. Gisterenmiddag  werd ik uitgenodigd door een buurman die ook weduwnaar is geworden voor een kopje koffie. Was "gezellig" en ook eens een tijdje niet over Marion en T. (zijn overleden vrouw) gepraat.

Gisteravond nog drie kwartier contact gehad met een gezamenlijke kennis. Wij waren er ook voor haar toen haar man overleed in 2002. Blijkt zij nu gisteren pas de rouwkaart ontvangen te hebben.

Marion's grote passie in de wintermaanden was het spitten in de familiegenealogie. Zij had regelmatig contact met een neef van haar vader die beroepsgenealoog is geweest. Heb hem op de hoogte gesteld van het overlijden. Hij zoekt nu contact met mij. Hem heb ik gisteren gevraagd waar het graf was te vinden van hun gezamenlijke (over)grootvader. Hij wilde ook graag weten wat er met Marion was gebeurd. Heb vannacht om 03.00 uur maar teruggemaild. Ben daarna door middel van een yoga nidra oefening (zie elders) weer in slaap gevallen.

Wat gaan we doen vandaag, enig idee? Ik niet. K... zooi toch allemaal en jullie slapen nog allemaal? GOEDEMORGEN het zonnetje is allang op en Hannes ook.

4 reacties