Dag 11 en de lekkage
Maandag. Vandaag voel ik me best goed. Vannacht 2x er even uit geweest. Beide keren irriteerde de katheter en heb ik die afgetapt. De 2e keer om een uur of 4 had ik het gevoel dat de katheter niet meer doorliep. Continue een stevig "ik moet zo nodig plassen" gevoel. Friemelen aan het slangetje aan het begin hielp dit keer niets. Omdat het gevoel niet weg wilde heb ik maar verzonnen om de slang te spoelen zoals ze dat deden in het ziekenhuis. Ik had nog een nieuwe injectiespuit en heb een zoutoplossing gemaakt. Daarmee heb ik 2x het beginstuk van de slang naar binnen toe doorgespoeld. Of dat logisch was? Als je voelde wat ik voelde doe je dat graag. En zowaar er kwamen 2 rare stukjes uit. Daarna zakte het gevoel en kon ik weer slapen. Duidelijk iets wat voor een verstopping zorgde.
Smorgens als eerste maar weer het ziekenhuis gebeld: Is het normaal dat ik zo opgeblazen blijf en 5 kg zwaarder ben? Dat er weer een hechting is losgeschoten en al sinds vannacht lek? Ja dus. Hoort er allemaal bij. Plak de speciale drainpleister er maar op. Gelukkig gaat woensdag de katheter eruit. Gedurende de dag komt er knal gele vloeistof uit de wond midden op mijn buik. Vreemd. Lijkt urine maar net iets anders. Lymfevloeistof?
Gedurende de dag heb ik me wat te druk gemaakt. Er zou iets worden opgehaald en er moest daarvoor iets worden opgeruimd. Ondanks dat ik weinig kracht zette maar wel veel beweging had was ik kapot na een tijdje. Ruim een uur geslapen en verder ging de dag wel goed. Helaas snachts na ca 2,5 uur slaap klaar wakker. Teveel in mijn hoofd, een leuke mug en niet lekker kunnen liggen zorgde dat ik er maar uit ben gegaan.