Ik ben er klaar voor..
Nou ik ben er helemaal klaar voor; alle gesprekken en vooronderzoeken zijn geweest en ik ben goedgekeurd om te starten met de eerste chemokuur! Dat zal aanstaande dinsdag zijn, dus dan maar zien hoe ik de kerst doorkom 🧑🏻🎄
Deze chemo geeft een groot risico op neuropathie in de handen en voeten; dat hopen we te voorkomen dmv hand- en voetkoeling. Dat betekent wel dat ik geen hoofdhuidkoeling ga doen (dan wordt het wel erg koud en oncomfortabel allemaal 🥶), en dus helemaal kaal word.
Ik ga niet wachten tot de plukken eruit vallen maar heb besloten woensdag mijn haar af te scheren en het te doneren aan een goed doel. Zelf hoef ik geen pruik, maar heb ik allerlei verschillende mutsen besteld, die vandaag zijn bezorgd!
En in de categorie dingen waar je nooit bij stilstaat; over een paar maanden verloopt mijn ID-kaart, dus ik heb nu alvast een pasfoto laten maken (mét haar) zodat ik niet de komende 10 jaar met een kale kop op mijn ID sta 😅
Oh ja vandaag ook de uitslag van het genetisch onderzoek gekregen; er zijn geen afwijkingen gevonden dus ik heb gewoon pech gehad met deze kanker, en ik kan de andere borst gewoon behouden!
De Tissue Expander is vandaag voor de 2e keer gevuld, waarschijnlijk moet het nog 1 of 2 keer en dan is het gewenste formaat bereikt. Met de definitieve reconstructie moet ik natuurlijk wachten tot de chemo is afgerond.
1 reactie
Lieve jij,
Wat slim om nog een foto voor je ID te maken. Ik wens je succes en weinig bijwerkingen met de chemo.
Liefs, Monique