Nog 2 nachtjes slapen

Hallo allemaal,

 

We zijn aan het aftellen, nog 2 nachtjes slapen en dan krijg ik mijn operatie. Zoals afgesproken wordt ik aan alle twee de borsten tegelijkertijd geopereerd. Zo blijven we in balans. Zal een vreemde gewaarwording zijn, ze zijn mijn hele leven al prominent aanwezig. Het wordt wel een theekransje, alle artsen zijn dames, en ze zijn erg aardig. Ben nog niet nerveus, Morgenochtend begin ik met een injectie in mijn linkerborst , dan moet ik 3 uur later terugkomen voor een foto en dan dinsdagmorgen om 7 uur aanmelden. Ga dus vrij vroeg onder het mes.

Heb begrepen dat het zo'n twee uur gaat duren.

 

Heb langer over mijn Ikea spiegel gedaan gisteren, maar de neuropathie wordt steeds minder, dus ik kan me weer op mijn.hobbies concentreren. Maar zoals de foto laat zien is de spiegel aardig gelukt.

 

Hoop dat het goed gaat met jullie allemaal en hopelijk tot snel.

 

Groetjes,

 

Wilma

2 reacties

Hoi Wilma,

Heel veel succes met je operatie morgen! Hopelijk gaat het allemaal voorspoedig en genees je goed! Fijn dat je je hobby's weer kunt oppakken, brengt afleiding, neuropathie is vervelend, weet ik uit eigen ervaring... Dikke knuffel!

Laatst bewerkt: 08/10/2018 - 12:57