update van mijn man

Mijn man heeft longtop kanker, stadium 3 zo als ik al eerder had beschreven,  na heel veel problemen  hebben gehad, zoals 2 x in het ziekenhuis te hebben gelegen, waarvan de eerste x na de chemo niet meer wakker te worden, door te hoge dosis van de medicijnen, gaat dit nu veel beter, de 2de keer in het ziekenhuis, kwam door dat hij niet at en niet dronk en was toen 12 kilo afgevallen. 

Gelukkig mocht hij na 4 dagen weer naar huis en konden we thuis verder gaan, met ons dagelijkse dingen. 

2 weken geleden gehoord dat de tumor iets was geslonken gelukkig, maar we nog lang niet daar zijn en dat het goed gaat, hij zit nu op 21 bestralingen van de 30. 

maar nu is het probleem dat hij pijn krijgt met slikken dus alleen nog vloeibare dingen kan eten. en hier door nog meer afvalt, hij is nu bijna 16 kilo afgevallen. in korte tijd. 

De diëtiste wilt nog niet beginnen met bijvoeding omdat hij wel gewoon vloeibaar eet. 

9 februari hebben we weer een gesprek met de longarts om te bekijken of de tumor nog meer geslonken is, en dat alles heeft aan geslagen de 2 chemokuren en de bestralingen, en hoe we nu verder gaan. 

Zelf heb ik er geen goed gevoel bij omdat hij nu veel slaapt en weinig eet. maar hij is wel zichzelf dat scheelt. hij heeft geen weerstand, en is lichtelijk verkouden. 

Duimen dat we over 2 weken goed nieuws krijgen. 

 

Gr Bianca  

5 reacties