2 Weken terug
Goedemorgen,
Inmiddels 2 weken terug de operatie gehad. Op zich gaat het wel. Tussentijds contact gehad met AVL omdat er wat gekleurd vocht uit de hechtingen kwamen en Sam een allergische reactie had op de hechtpleisters, soort leukoplast. Soms kan Sam wat eigenwijs zijn......Ik zei dat het verband er na 48 uur af mocht (soms ben ik een halve verpleegkundige door ervaringen), maar hij zei dat hij het wilde laten zitten tot de afspraak met de chirurg...dit is woensdag 30 juli, dus 2 weken later. Op donderdag 17 juli zag ik blaren onder de hechtpleister. Gebeld en de chirurg zei dat het verband er woensdag al af had gemogen. Onder de douche geweekt, gedept en gesmeerd met bepanthen, dit mocht van de arts. We konden nu ook de wond zien en jemig wat een T-splitsing is dat.....ik denk wel 50 hechtingen. Elke dag 2 keer spoelen en nu gaat het beter. Klein beetje vocht en het begint erg te trekken. De hechtingen zijn aan de puntjes rood, maar niet verontrustend. We mogen het ook komen laten zien, maar sturen de foto's ook op. Sam slaapt nog steeds op zijn rug, dit kan niet anders. Hij vind het vreselijk dat hij niks kan, heeft ook nergens zin in. Persoonlijk zou ik hem een schop onder zijn kont geven, maar het is een volwassen man. En dan het gemopper....ik kan er niet zo goed meer tegen, man,man,man....Morgen maar een dagje weg met mijn dochter, even ademhalen. Niet lelijk bedoeld, maar heb dit nu even nodig. Woensdag dus de uitslag en hopelijk mogen de hechtingen eruit. Dan plan van aanpak om te bestralen van de lymfe in de borst. Wachten duurt lang, zoals jullie allen wel weten.
Liefs
Anneke
4 reacties
Lieve Anneke,
Fijn zo’n dagje weg met je dochter. Heel begrijpelijk dat je het even zat bent. Vooral als Sam zo eigenwijs en mopperig is. Dan is een dagje ertussenuit en weer opladen heel belangrijk. Jij moet goed voor jezelf zorgen.
Geniet morgen. Liefs van mij, Monique
Dank je wel lieve Monique, ik vind het niet fijn hoor om te zeggen dat hij zo moppert en ik begrijp het ook volkomen, maar wil het soms even van mij afschrijven en denk de laatste weken echt dat ik even moet opladen. Komt wel weer goed, ook als die hechtingen er allemaal uit zijn, het is nu net een stekelvarken onder zijn arm hahahaha.
Ik vind het altijd bijzonder verhelderend als ik verhalen lees van naasten. Ik kan er maar naar raden wat zij vervelend dan wel helpend vinden. Hoe ben ik een "goede" patiënt, ik vraag het me vaak af. Dan is het wel nuttig om ervaringen van naasten te lezen. Ook omdat we zoveel bezig zijn met ziek zijn zelf, dat we soms dreigen te onderschatten hoe zwaar "zorgen voor" kan wegen op iemand wiens leven OOK veranderd is.
Bedankt om je eerlijke verhalen te delen. En geniet van het dagje uit, samen met je dochter. Zal je deugd doen!
Ja, soms weet ik niet of ik het kan delen, maar wil ook mijn gevoel kwijt en kijk eens.....je reactie doet mij dan weer goed.