De eerste klap

Ik ben een moeder van 5 kinderen in de leeftijd van 23, 21,19,12 en 7
vrouw van een zorgzame en lieve man .
Ik dacht altijd kerngezond te zijn, ik heb nooit griep of nare kwaaltjes, ik heb een prima conditie dus geen enkele reden om zorgen te maken
tot die ene dag dat die ene borst vreemd voelde en er anders uitzag, naar de huisarts en 3 dagen later
in het ziekenhuis voor een mammografie, echo en punctie.
na het weekend de uitslag, ik dacht serieus die man vergist zich toen de chirurg me vertelde dat ik borstkanker had met uitzaaiingen naar de lymfeklieren.
een week later MRI scan en dan volgt de bevestiging een tumor van maar liefst 10 cm.
dat kan toch niet, ik ben niet ziek .....
Vervolgens ct scan en daar is een plekje in mijn bot in mijn rug te zien wat eventueel een uitzaaiing kan zijn of slijtage.
Ik ga voor de slijtage, ik ben een enthousiast amazone heb heel wat bokken van paarden uitgezeten of in het stof gebeten.
Gister een pet scan gehad die moet duidelijkheid geven, maandag gaan de specialisten er goed naar kijken en dinsdag krijg ik de uitslag.
in principe wordt woensdag de chemo gestart maar wat als......
ik durf er niet aan te denken

15 reacties

Hoi Elvira. Ook ik schrik.
Denk er net over zoals jij, jij bent ...gezond dacht ik en levenslustig vol energie en gelukkig dus zo iets kan jouw lees ook gerust ons niet overkomen. Helaas dat blijkt dus geen garantie te zijn. Ik ga je zeker volgen en kom binnen kort een keer langs.
Ik ga ook voor je bidden want ik weet dat ik zo het best kan helpen. Denk aan jouw en jullie. Veel sterkte en kracht de komende tijd. Ik sta in de blog als Morgan want de naam els was al geregistreerd. Geen erg in dat ik er ook een cijfer achter kon zetten.

Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51
Hallo Elvira,
Ik ken je niet persoonlijk maar ben vriendin van Heleen. Zo ook jouw verhaal gehoord.
Omdat ikzelf ook borstkanker heb gehad grijpt dit je aan. Ik hoop zo dat je dinsdag "goede" uitslag
krijgt en dat de chemo (ondanks dat dit zwaar is) door kan gaan.
Elvira bid voor jou en je gezin. Heel veel sterkte toegewenst.

Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51
Lieve Elvira,

Fijn dat ik op deze manier je verhaal een beetje kan volgen .
Zo'n ontzettend heftige periode waar jij en je gezin nu inzitten.
We duimen met zn allen voor een positieve uitslag morgen, je bent in mijn gedachten.
Ik wens je veel kracht toe.
Dikke kus Esther ( je buuf )
Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51
Dag Elvira, ik vernam je situatie v wederzijdse vrienden en hoorde v je blog.Ik ben er stil van. Ookal uit elkaars oog geraakt, maar niet uit t hart Daarom wil ik je langs deze weg laten weten dat je in mn gedachten bent en met jou, maar ook met Peter en de kinderen, meeleef. Morgen heel veel sterkte toegewenst en hopende op goede uitslagen zal ik jou, jullie opdragen in mijn gebed.
Lfs carolien
Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51