3 chemo 's achter de rug!

Zo hier ben ik dan weer.. en eigenlijk voel ik me prima ☺

Chemo 1 was natuurlijk best wel een beetje heel eng haha. Ik kwam binnen en ik had zoiets van hoe kom ik deze 4 uur Door zonder een paniekaanval te krijgen.. toch redelijk gelukt soms wel eventjes heel overweldigend allemaal..Daar zit je dan op je 17e terwijl ik nu ook lekker op mijn kinderboerderij stage had kunnen zitten.

Eenmaal thuis nog wat gegeten en in slaap gevallen. Behalve wat slijmvlies problemen in de mond verder eigenlijk nergens last van gehad de 1e keer, wat was ik opgelucht... Want dat vond ik denk nog het engste niet weten wat je te wachten staat..

2e chemo

Me leuko's waren laag maar mijn hematoloog zei dat dat niet Zo belangrijk was, bleek uit onderzoek. Oh en me trombose en rode bloedcellen waren prima dus de kuur mocht Door! Hmmm de bijwerkingen ..
Eigenlijk een beetje hetzelfde als chemo 1 alleen wat pijn in me rug (laten we hopen dat het celafbraak is😆) alleen helaas helaas kreeg ik op dag 2 na chemo last van hoesten vertrouwde het niet want ik heb natuurlijk allemaal dingen over bleo longen gelezen ( Blame it on Google! ) dus ik bellen maar ze zagen geen gevaren..gerustgesteld voor even haha.de volgende dag kreeg ik namelijk koorts en toen ik dus opnieuw belde zat er toen wel spoed achter de zaak. Naar de Spoedeisende hulp daar Longfoto gemaakt en bloed afgenomen maar gelukkig niks te zien en me leuko's waren gelukkig al hoger waardoor ik niet hoefde te blijven met een preventief antibiotica kuurtje en tamiflu naar huis en binnen 3 dagen was ik alweer opgeknapt! ( uit keel monster bleek het om influenza virus te gaan )

3e chemo vorige week dinsdag gehad

En deze tja. . De misselijkheid sloeg toe 2 dagen weeig en op dag 4 een hele dag overgegeven en niks binnen kunnen houden jakkes wat haat ik dat toch.. oh en Tijdens de toediening werd bij de laatste mijn zicht een beetje vaag..op halve snelheid gezet en heel raar maar het ging weer weg...nu zit ik steeds op te letten want en als de doods voor verminderd zicht! (Maar ben ook een behoorlijke drama Queen en zie soms spoken die er niet zijn..) verder geen rare bijwerkingen gehad behalve nog steeds die tintelingen niet erger maar ook niet minder.

3 maart de volgende chemo nummero 4 als alles oké is en dan zit ik op de helft! Krijg dan ook me pet scan om te kijken hoe ik ervoor sta..ik ben positief de klachten die er aarde voor mijn diagnose van de grootte van mijn massa zijn al drastisch minder : geen rugpijn meer na wat lopen, ik eet weer voor tien!! En de jeuk is ook verdwenen 😊😊😊

Ik ben benieuwd!
Liefs, joy