Ken kan kunnen Wim kon

Ikke die zoekie naar de huisregels...

Ikke verdwaald kan niet vindie 

Jij mij zendie telepathionischhhhhh

Of per postduif

Zoek Ikke en jij nog ff verder 

 

12 reacties

Mooi blog waarin je jezelf laat zien.

Hoe noem je je zelf

Survivor  of gewoon Frie of of of

Veel blogs persoonlijk zou ik de oudste als eerste willen instellen zodat ik je "verloop" meer kan snappen ofzo.

Hoe dan zie ik dat je omringd bent met al dan niet ex-kankerlijers. 

Doodvermoeiend lijkt me dat tegelijkertijd Erkenning door herkenning.

Wat vindt je zo....verschrikkelijk aan als de kanker zich verspreidt naar he hoofd...? Maar kan dezelfde vraag ook aan mezelf stellen 

Laatst bewerkt: 21/03/2025 - 10:13

Ik denk dat je Alter een tijdje op vakantie moet sturen. Of laat hem lejker buiten spelen. Hij is vervelend de laatste tijd. Het woord kankerlijers, stop daar gewoon mee. Ik kan je alles vertellen over hoe een tumor in het hoofd voelt,  maar volgens mij ben je niet echt geïnteresseerd. 

Ik wens je het beste,

Kato

Laatst bewerkt: 21/03/2025 - 11:03

Volgens mij heb ik tot 3x toe opgeroepen om jezelfbte (laten) voicen= horen.

Mijn deur staat open met of zonder tumor in het hoofd. Laat je zien horen of niet wat je past of aantrekt.

Is het een kwestie van mindset? Of is er geen wil meer en dragen we die over?

Nu jij weer. 

Ik hoor en luister ik kijk en zie....denk ik maar ben ook maar iemand die aan kanker lijdt 

Oké ik heb een nieuwe benaming.

Kankerblijder?

Laatst bewerkt: 21/03/2025 - 21:37

Ik hoop dat de uitslag van je MRI goed is. Mocht dat niet zo zijn, dan zou ik vragen naar de Gamma Knife. Hier zijn er 3 van in Nederland. Tot 10 uitzaaiingen zijn in een dag te bestralen. Ik was halfzijdig verlamd en kon 2 dagen na de behandeling een pirouette maken. Ik heb een hekel aan het woord omdat ik zoveel meer ben dat dat. Ik ben iemand die toevallig ook kanker heeft.  Het is hier overigens net een krant. Er is een redactie. Maar in tegenstelling tot een krant doet de redactie hier achteraf zijn werk.

Mocht je informatie nodig hebben (ik hoop het niet) dan hoor ik het graag.

Toi toi maandag. 

Laatst bewerkt: 22/03/2025 - 09:40

Frieda heet ik, die naam was al bezet en daarom Frie. Je kunt mijn blogs vanaf het begin lezen, maar dan moet je 145 blogs terug ;-) Ik kreeg die lelijke diagnose in 2017.

Ja, stel jezelf de vraag, hoe erg zijn hersenuitzaaiingen...ik denk dat ze het begin van het einde zijn. Maar toch ken ik ook mensen die heel veel hersenuitzaaiingen hebben doorstaan.

Mijn reactie ging eigenlijk over de huisregels: ik denk dat je goede verhalen kunt bloggen. Maar stop met al die links en wees iets milder. Alsjeblieft, als je kan.

Laatst bewerkt: 21/03/2025 - 16:29

Heb naast de ct scan een mri van de hersenpan achter de rug maandag de uitslag.

Als je niet tegen de inhoud van de blogs kunt hoef je van mij  me niet te volgen oid. Toch?

Als je t niet begrijpt dan kan ik eea toelichten. Face to face of digitaal.

Whatever suits you= wat jou past

Laatst bewerkt: 21/03/2025 - 21:30

Geen tijd voor welke vorm dan ook waarin mn teksten moeten worden gegoten omdat anderen iets "vinden"

Iedereen vindt wat.

Prive ben ik als een olifant in se bekende porseleinkast tekeer gegaan.

Scherven her en der en over en weer.

Tijdsduur 5 minuten.

Power to de senioren.

Nu 1 week verder staan de neuzen dezelfde kant op en is er 1 aangewezen persoon die coördineert en structureert bvk buiten de inner circle.

Alle emoties zijn de revue gepasseerd.

Laatst bewerkt: 23/03/2025 - 20:17

Je hoeft niks omdat ik iets vind of anderen iets vinden, maar als deelnemer hier ga je akkoord met de huisregels e.d., daar ging mijn gemiep over. En geloof me, ik heb in mijn blogs ook wel eens wat aan moeten passen. We kunnen hier spuien en delen, maar niet onbeperkt alleen maar voor onszelf.

Heel veel sterkte voor de uitslag morgen! Ik duim mee voor de best mogelijke.

Laatst bewerkt: 23/03/2025 - 21:43

Ook ik las graag je blogs. Je lijkt me een aardige man. Inderdaad die negatieve benaming van de ziekte is niet fijn. Ik hoop dat je liever gaat schrijven hier, iedereen heeft het zwaar. Probeer wat goeds toe te laten, ook al heb je het zwaar. Succes 🍀 

Ik begreep je berichten ook al niet altijd meer. Hoop dat je het goed oppakt 👍

Laatst bewerkt: 22/03/2025 - 10:50