Even tijd voor zoeken

En niet in de woestijn...maar lekker vanuit thuis.

Fysieke conditie die rap wijzigt sinds laatste blog soms richting een kwaliteit 3 dan weer een 8 en vv.

Vaak aan gevoel van kwaliteit  gekoppeld, euthanasie snel,of nog even aanzien

Voelen. Wat zijn mijn minimale voorwaarden die ik aan mn leven stel om nog te willen leven. Zijn die en zo ja sinds de diagnose wanneer en waarom gewijzigd.

Sinds afgelopen blog vliegt het alle kanten op juist omdat t feitelijk alle kanten opvliegt. Soms verlang naar oke max over 2 weken want heb erzo genoeg van. En dan door 2 goeie dagen weer levenslust.

Naast de fentanyl, nu ook vanwege suiker op eigen initiatief gestopt met olanzapine en dexamethason.

Resultaat goeie bloedglucosewaarden en geen droge mond dus trek in eten.

En ja waarom werd het ook alweer voorgeschreven...dat waren nog de mogelijkheden die resteerden om dat vervelende gevoel in de maagstreek misschien wat te beïnvloeden.

Op dit moment gebruik ik enkel nog:

2 x pd pantaprozol

Naar behoeven domperidom max 3x per dag

Naar behoeven oxycodon 10 mg 4 tot 6x daags in de praktijk 2 max 4

Xarelto bloedverdunner

En ik voel me meer door minder.

Verwarrend, boeiend en dus ook vermoeiend.

Oh en ik weet proces van euthanasie betekent niet het ook moeten

Zoals de huisarts van de week nog zei: u mag ook gewoon natuurlijk sterven....

2 reacties

Zo een mentaal hectische en verwarrende periode zeg. Je levenslust blijft wel erg sterk, tussen alles door. En ja... elke medicatie heeft zijn bijwerkingen, naast zijn nut. Even zonder die bijwerkingen, dat kan echt een opluchting geven. Veel liefs stuur ik naar jou!

Laatst bewerkt: 22/01/2026 - 09:56

Zo krachtig omschreven en ik dacht laatst ik leer veel van jou blogs hoe euthanasie in zijn werk gaat ,dank daar voor ,ook vind ik dat jij het heel goed doet met de wisselenden  gedachtes en tevens toch mooi hoe je de ene dag kan voelen het mag nu wel om de volgende dag toch weer een lichtpuntje te hebben laat nog maar ff .

Ik wens jullie rust en liefde en denk aan jullie 🕯💜

Laatst bewerkt: 22/01/2026 - 16:00