De wijze aap en de leeuw op de rots

Beiden houden elkaar in balans

Lion King?

Ff  rust

Tuin klaar

Goede gesprekken afgevinkt maar nog vele te volgen.

Douchewand besteld alsook douchesteunen en handgrepen want merk dat t lijf zwakker en zwakker wordt. Douchekruk en stoeltje.

Planning en organisatie?

Mijn voornemens toen de rollercoaster in december 2024 begon kan achteraf beschouwd als nutteloos gezien worden,maar het gaf me doel en richting toen mn eigen kompas even op hol was geslagen.

Hoe geef je richting aan je leven als de dood aan de deur klopt waarhaaaar is hier de nooduitgang

De innerlijke rust en de acceptatie na loslaten

 Doen deuren openen ook van binnen.

Hernieuwde klachten vanwege mn reacties op dit forum. Interessant. Mening op mening. Stapelen als een chemokuur. Net als Kamp van Koningsbrugge. Kijk je terug dan vraag je je af. Waar ging het nou eigenlijk over?

Heb er 1 gehad direct aan mij gericht. Dat is prettig. Dan krijg je geen mist of gebakken lucht. Dan geef je ruimte of maakt pas op de plaats. Waarom? Niet omdat het moet maar omdat het kan.

Mind(up)set😄

Die maken indruk daar leer ik van. 

T is een forum en een feest van Herkenning dus erkenning. Anekdotes die uit het schijnbare niets opploppen. Prachtig.

Maar er zit ook een keerzijde aan. 

Viaualiseer je een ruimte met een terminaaltje met alles naasten er om heen. Er stilte daar deze wordt overdonderd door niet uitgesproken zaken gevoelens ervaringen.

Zo een groep zo alleen.

En de boer buiten?

die ploegse ruatig voort denkend " wat een druktemakers. Er mot eten op de plank komen.

Dus langzaam wordt het tijd voor andere prioriteiten.

Een interview daar en een afkalvende deelname hier.

Je kunt de gegeven tijd maar 1x spenderen. We hebben geen 9 levens.Gelukkig niet. 

De uitvaart over 4 weken bespreken met mijn meest naasten. Hoe maken we daar een feestje van.

Partner en zonen.

Tijd kijkt op de achtergrond mee maar ben niet in een hurry. Jezelf voorbij rennen is technisch onmogelijk. 

Ik lach het toe of uit maar plezier, verdriet hebben dat is van grote waarde. Connectie is wederkerig. Daar gaat t om. Geen sjacherijn of janken. Pijn is zelfs af en toe fijn

Ook de pijn van het loslaten.

Op naar de volgende tegeltjeswijsheden.

 

 

 

2 reacties

 

Mr Willy met je echt prachtige verhalen.

Wil je een reply (via een prive berichtje) of zoek je bevestiging  ( dan stuur ik een smilie)?

Heb ze alle twee op voorraad.

Er is nog ruimte zat in mn brein

Verdee ben je welkom voor een capuchino en of een goed gesprek.

Wil er ook voor naar Belchique komen daar ben ik geregeld 

Laatst bewerkt: 24/09/2025 - 01:40