Up-date-down-date "daar is Wallie!"



Hé, hé, dat werd eens tijd. Nu had ik Wallie inmiddels al gevonden en een mooi stukje getypt over de hele zoektocht. Helaas na veel bloed zweet en tranen ( typend) gaat niet meer zo soepeltjes ) het toch voor elkaar gekregen om net het verkeerde knopje in te drukken. Weg Wallie : - (! Enfin weer een week op zoek naar Wallie. Ik doe niets anders. Tjonge, tjonge, fijn spul die morfine. Peet heeft mooie dingen beleefd, het zijn echt kleine pareltjes die mijn dagen ( onze dagen) kleuren. Lieve kaarten, ontroerende berichten, prachtige bloemen een echt Motor Forum topic en een super-blogbericht!! Hoe mooi is dat!
Peet heeft natuurlijk ook vreselijke dagen beleefd. Nou ja, beleefd😔. Ze zijn of totaal langs mij heengegaan of ik was de spreekwoordelijke Wallie ( lees Peet) kwijt. Erg frustrerendVooral als er ook nog pijn bij komt kijken😊, maakt niet uit waar dat uitbreekt. Van grote teen!! T/m hoofd. Van rechterzij tot linker dijbeen.Elk besef van tijd is weggevaagd. Het kan ochtend, nacht, middag zijn. Alles duurt even lang Of even kort. Soms word ik wakker en dan denk ik dat ik 5 uur geslapen heb. Bummer , maar 1 uur. Soms denk ik met pijn en moeite 2 uur geslapen te hebben en word ik na 6 uur wakker. Beide keren ben ik Wallie dan weer voor een periode kwijt.
Als ik het mutsje vind, houd ik het ding met man en macht vast. Helaas worden de periodes dat ik het mutsje aan een draadje tussenmijn vingertoppen houd kleiner en kleiner. Deze blog, twee maand gelederen piece of cake, heeft me nu 3 weken geduurd om om papier te krijgen.
Levend naar de dood toe krijgt mijnleven ineens andere prioriteiten . Het gaat nog meer dan anders overe spiritualiteit . Het zingeven van de dingen die we doen. Het nadenken over wat er nog toe doet. Waar onze grenzen liggen en hoeveel pijn dat allemaal waard is.
, Nogmaals allemaal bedankt voor de openhartige woorden, berichten enz. Ik ben niet in staat ze te beantwoorden . Alles wordt wel aan mij voorgelezen. Liefs Peet

7 reacties

Wat ben jij ongelofelijk sterk. Respect!!!!!
de hang naar het leven is zo groot en dapper probeer jij vast te houden aan elk draadje, elke vezel. Lieve Petra ik ken je niet maar mijn bewondering voor jou is oneindig. Heel veel sterkte en liefde toegewenst.
Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51
Wat een vrouw ben jij. Je blogs hebben op mij een enorme indruk gemaakt, zoals altijd met een lach en een traan,de laatst tijd meer tranen. Ik heb je nooit ontmoet,wat ik ongelooflijk jammer vind, maar ik heb je ,denk ik, wat leren kennen door je blogs.
Petra , Rik en anderen heel veel sterkte.
Wim echtgenoot van Marianne
Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51
Wow... ik ben er stil van. Heb net voor het eerst je blog gelezen. Eerst vanaf het eerste begin, toen een sprong gemaakt naar de laatste paar maanden waarin alles toch wel heel snel gaat allemaal. Diep respect hoe je alles zo verwoordt. Rauw, ruig, eerlijk, boos, verdrietig, optimistisch, pessimistisch... gewoon zoals het is als je met deze %$^&^* ziekte te maken hebt.
Dank voor je verhalen, ik herken ontzettend veel. Heel veel sterkte voor jou, Rik en je kids en overige dierbaren! Marleen.
Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51
Lees net op facebook dat je bent overleden.... hoewel iedereen en ook ik dit wist dat dit ging gebeuren ben ik er kapot van..
meid, Toppertje van ons wat ga ik je missen... maar je hebt je strijd moedig gestreden  rust nu maar uit... dag lief Toppertje van ons....
Laatst bewerkt: 29/06/2017 - 19:51