Herstel treed in
Hallo, 2 weken geleden de uitslag gekregen van de laatste CT-scan. Volgens de oncoloog is in 1 lymfeklier nog enige verdikking zichtbaar van 4mm de rest is allemaal weer normaal. Krijg nog wel immuum therapie ben daar erg moe en heb ook last van spierpijn. De nierfunctie baart enige zorg maar is nu weer OK.
3 reacties
Wat een goede uitslag. Zo wil je het horen. Gefeliciteerd!
De uitslag van de CT-scan was gelijk aan de vorige 4 mm aan 1 kant dat is dus goed nieuws. Er was ook wat minder nieuws op de scan was te zien dat ik een longontsteking heb gehad kort geleden. 12 augustus immuum therapie het prikken ging een beetje moeizaam eerst rechts toen links en tenslotte kwam een hoofdzuster in mijn hand prikken met een flinke blauwe plek.
De conditie wordt steeds beter train 1x per keer week circuit training cadio en kracht en 1x pw vrije training op de sportschool. Daarnaast golf ik 2x pw tot voor kort huurde ik een handicart maar sinds 3 weken loop ik weer zelf met mijn neuropathie in mijn voeten. Sinds dat een nieuw hulpmiddel heb gekocht wordt de druk in mijn voeten minder en ga ik nog geregeld naar de voetreflectie therapeute om de zenuwen te activeren in de voeten.
Dag Harry,
Gefeliciteerd!!! Weer een goede uitslag. Om verder te gaan met je blog, druk je op het rondje met je foto. Hier kun je een stukje aan je blog toevoegen.
Nu genieten van de goede uitslag.
Warme groet, Kato