2-10-2017 - Zou de operatie deze week wel doorgaan?
En we zijn weer een aantal dagen verder, ik heb redelijk "zorgeloze" dagen gehad, in die zin dat ik me nu gewoon nog heel goed voel en maar gewoon mijn gang ben gegaan, alsof er niks aan de hand is.
Heb zelfs heel kort momentjes gehad dat ik het even vergat en wel soms de neiging om bij een pijntje te denken, dat zal toch niet van mijn schildkier afkomen?
Had ik altijd vertrouwen in mijn lichaam, dat is nu plots weg.
Hoe is het überhaupt mogelijk dat ik eigenlijk zo lang gezond ben gebleven als je leest bij anderen wat er allemaal mis kan gaan.
En ik merk dat de eerste zenuwen voor de operatie zich beginnen aan te dienen, al ben ik nog niet gebeld hoe laat ik donderdag moet verschijnen, ik ben zo bang dat het weer verzet gaat worden.
Langzaam ben ik ook steeds meer mensen op de hoogte aan het brengen, beetje gedoseerd omdat ik er niet de hele dag mee bezig wil zijn en anders misschien een overdosis reacties over me heen ga krijgen.
Niet dat ik dat niet wil, maar liever wat verspreid, want heb gewoon niet elk moment zin om erover te praten, maar misschien veranderd dat nog wel.
Als ik deze week opgenomen ga worden, dan heb ik globaal uitgerekend dat ik ergens begin november de bunker in ga voor de radioactieve jodium behandeling.
Daarna 2 weken in quarantaine, wat zal betekenen dat ik misschien net niet op kraam visite kan bij mijn zoon die voor het eerste vader wordt. Dat is wel balen hoor!
En ook de verjaardag van mijn oudste kleindochter zal ik dan moeten missen, niet leuk!
Zij weet overigens niet dat ik kanker heb, wel dat ik geopereerd ga worden, dat er een bult zit en mijn schildklier eruit moet.
Zodra ze zelf gaat vragen of het kanker is vertel ik het uiteraard wel en als het in een later stadium nodig is ook natuurlijk.
Het is een heel gevoelig meisje en maakt op het moment al zoveel mee, begint ook net te puberen, dus ik wil haar nog even zorgeloos laten zijn wat mij betreft.
Het wordt even een heel lastige tijd, ik probeer me er maar schrap voor te zetten, maar kan je dat eigenlijk wel?
Ik weet technisch wel wat er gaat gebeuren, maar hoe ga ik op alles reageren, hoe ben ik er straks aan toe?