pijn in benen na chemo

Ugc over deze informatie

Een vraag over een artikel uit de bibliotheek: Borstkanker

Dit artikel is herzien sinds het stellen van de vraag.

Vraag gesteld door Capferretgigi
Woensdag 9 september 2015 om 9:19

heb ongeveer een maand geleden mijn laatste chemokuur gehad maar blijf vreselijke zware benen houden het lijkt op spierpijn, of ook wel dat ik de Alpe d'Huez tien maal heb beklommen. Iemand die zich hier in herkent?Sinds afgelopen maandag met tamoxifen gestart. Heb 3 FEC en 3 TAX kuren gehad na borstamputatie.

UGC Jen

Woensdag 9 september 2015 om 11:46

Hi, heb ik ook. Mn benen zijn zwaar, stijf en pijnlijk. Inderdaad net als na inspanning, lijkt op verzuring. Ik begreep dat taxol de boosdoener is. Ik had 4 mei laatste chemo (3x AC en 12 x Taxol). Ik beweeg veel en dat leidt af. Xjen

0 reacties op dit antwoord verberg reacties

UGC 0tto Mod

Donderdag 10 september 2015 om 11:21

Hoi Capferretgigi en Jen,

Misschien hebben jullie iets aan de oplossing die bij Paula heeft geholpen tegen de spierkrampen na haar kuren?
Je kunt dat lezen in spierkrampen na chemokuur.
Misschien werkt dit bij jullie ook en zijn jullie er hopelijk snel van af.
-Otto-

1 persoon vindt dit behulpzaam
0 reacties op dit antwoord verberg reacties

Terug naar boven